T5, s.r.o.

IP telefonie

IP telefonie je poměrně nová technologie, která pro přenos hlasu využívá IP protokol. Velmi zjednodušeně bychom mohli říci, že se vlastně jedná o telefonování přes internet. Za poměrně krátkou dobu se z úplného nováčka na trhu stal úspěšný konkurent klasických pobočkových ústředen. Už nebudete muset udržovat dvě oddělené síťové infrastruktury - s IP telefonií Vám bude stačit jediná pro přenos dat i hlasu.

Největší výhodou IP telefonie je snížení Vašich provozních nákladů - ušetříte nezanedbatelnou částku za telefonní hovory. Bezpochyby Vás také příjemně překvapí nízké počáteční investice. Můžete totiž jednoduše využít stávající telefonní ústřednu a současné firemní připojení na Internet.

To však zdaleka není vše. Telefonovat budete moci na pevné linky, do všech sítí mobilních operátorů i mimo síťovou infrastrukturu. Tato technologie nabízí také velmi vysokou spolehlivost a odolnost proti výpadkům. Dále jistě oceníte centrální správu systému - pobočky mohou používat stejné aplikace jako v centrále. Za zmínku stojí také jednoduchá instalace a snadná kontrola nákladů.

© 2014 T5, spol. s r.o.
Webmaster: Lukáš Fajfr